Strona główna

Niektóre urządzenia jakie napotykamy w codziennej pracy są w opłakanym stanie przede wszystkim dlatego że nie były przez dłuży czas przeglądane i czyszczone. Piecyki gazowe w przypadku gdy brak jest konserwacji stwarzają śmiertelne zagrożenie gdyż wydzielają trujący tlenek węgla, który w połączeniu ze złym ciągiem kominowym stanowi ogromne zagrożenie życia. Niestety użytkownicy pieców gazowych nie czytają instrukcji użytkowania i serwisowania pieców. Dość często zdarza się że nasze wizyty w ostatniej chwili zapobiegły zatruciom. Nie mniej jednak zdarzają się klienci którzy dbają o piecyki wykonując coroczne czyszczenia. Drogi kliencie czad zabija  nie igraj z losem, nie narażaj swoich bliskich na utratę zdrowia. 

W naszym asortymencie znajduje się też usługa polegająca na odkamienieniu wężownicy (wymiennika) w piecyku gazowym. Ten zabieg ma na celu poprawienie sprawności wężownicy poprzez usuniecie zalegającego w niej kamienia. Złogi kamienia zalegające w wymiennikach potrafią skutecznie ograniczyć przepływ wody w układzie i piec nie będzie się włączał. Jednym z objawów będzie dźwięk przypominający gwizd, świst. Czasem potrafi się oderwać łuska, która może przyblokować przepływ osadzając się na przykład w przewężeniach typu łuki, kolana, wężyki, perlatory, filtry. Ponadto kamień odkładający się w wężownicach urządzeń grzewczych potrafi znacząco skrócić żywotność owej wężownicy. Do usuwania kamień używamy profesjonalnych środków dzięki czemu mamy pewność, że nie uszkodzimy wężownicy.

 tel. 792-256-055

czyszczenie piecyków

 

 

 

 

 

 

 

 

Serwis obejmuje teren: 

Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie